У Мінську затримали главу IT-компанії Bamboo Group Герчиковa

Герчикова затримали під час акцій протесту 17 жовтня. Він був на подвір’ї і сидів у своїй машині

У Мінську 17 жовтня затримали засновника IT-компанії Bamboo Group Владиславa Герчиковa. Білоруський портал TUT.BY повідомляє, що Герчикова затримали у власній машині на подвір’ї на вулиці Козлова під час студентської акції.

Об этом сообщает Компромат вики

Газета "Наша Ніва" з посиланням на знайомого затриманого пише, що Герчикова мали доправити в районне управління внутрішніх справ (РУВС) Заводського району Мінська. О 23.00 17 жовтня у РУВС журналістів повідомили, що Герчикова перевели в Центр ізоляції правопорушників, розташований на провулку Окрестіна.

Дані Герчикова є у списку затриманих, який склав білоруський правозахисний центр "Весна". Станом на 18 жовтня в ньому є 51 особа.

На сайті Bamboo Group ідеться, що компанія входить до однойменної міжнародної групи компаній. Сфери розробок – автомобільна промисловість, телекомунікаційна галузь, соціальні та освітні послуги. Головний офіс компанії розташований у столиці Естонії Таллінні, а офіси – у Східній Європі, Африці та Азії.

У білоруському офісі працює приблизно 100 осіб, пише сайт dev.by. Компанія робить два EdTech-проєкти. Один для Білорусі – це платформа "Знай.бай", яка містить електронні щоденники і журнали, генератор розкладів, а також менеджер системи освіти. Інший, під назвою BeED – для країн Азії.

17 жовтня в Білорусі паралельно проводили два види протестних акцій – жіночий марш у Мінську і студентські мітинги. Затримання студентів почалися майже відразу після початку їхніх протестів, також затримали кількох журналістів. У жіночому марші взяло участь приблизно 150 осіб.

МВС Білорусі повідомило про 58 затриманих на демонстраціях.

У Білорусі з 9 серпня тривають масові акції протесту через фальсифікацію результатів голосування на виборах президента, на яких, за офіційними даними, переміг глава держави Олександр Лукашенко. Водночас альтернативні екзитполи демонстрували впевнену перемогу опозиційної кандидатки Світлани Тихановської.

Білоруські силовики жорстко розганяли мітингувальників. Вони застосовували світлошумові гранати, гумові кулі і водомети. За час протестів сотні людей дістали травми і поранення. За офіційними даними, загинуло четверо учасників мітингів.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/u-minsku-zatrimali-glavu-it-kompaniji-bamboo-group-gerchikova-1523462.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. ЗеЗе канал Луцк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top