У Росії таксист проломив череп туристу із Франції

У Росії таксист проломив череп туристу із Франції фото: obozrevatel.com

Побитого 38-річного француза доставили в Олександрівську лікарню о пів на сьому ранку 9 червня. Чоловіка з черепно-мозковою травмою, проломленим черепом, зламаним носом і розбитим обличчям відразу помістили в реанімацію, повідомляє "Фонтанка". Об этом сообщает b-online.in.ua со ссылкой на СМИ.

Винуватцем свого стану потерпілий назвав таксиста. За його словами, водій чорних "Жигулів" побив його, відібрав гроші і викинув за чотири кілометри від готелю "Авент Інн".

До вечора з’ясувалося, що він не єдиний постоялець цього готелю, якому зіпсували враження від Петербурга. Допомоги поліцейських попросив 37-річний земляк потерпілого. О п’ятій ранку там же, на Мічманського, 4 він зіткнувся з невисоким чоловіком в шкіряній куртці, який відібрав у туриста недорогий телефон і 5,5 тисячі рублів. За фактом обох нападів порушено кримінальні справи про розбій.

Нагадаємо, що торік у Москві журналіст з Чилі, який приїхав висвітлювати Кубок конфедерацій, віддав таксисту за поїздку 50 тис. рублів, після чого звернувся в поліцію.


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/u_rosii_taksyst_prolomyv_cherep_turystu_iz_frantsii_257547.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2018. ЗеЗе канал Луцк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top