У Єврокомісії визнали Туреччину неготовою до вступу в ЄСЄвропейська комісія вважає незадовільним ступінь готовності Туреччини до вступу в Європейський Союз. Об этом сообщает n-pravda.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це йдеться у звіті Єврокомісії щодо ситуації в Туреччині, який буде опублікований у вівторок, повідомляє Еспресо.


У документі депутати відзначили серйозний відкат Туреччини у сфері верховенства закону, свободи слова і незалежності судової системи.


“Туреччина зробила великі кроки в напрямку від ЄС”, – зазначається в документі.


Наголошується, що за нинішніх обставин не передбачено планів про відкриття нових глав на переговорах про вступ з Туреччиною.


Для виправлення ситуації Єврокомісія закликає Туреччину в першу чергу ліквідувати надзвичайний стан, введений після спроби державного перевороту в 2016 році. Крім того, необхідно покласти край ослабленню ефективного розподілу гілок влади у політичній системі, включаючи необхідність поглибленої співпраці з Радою Європи.


Єврокомісія констатує “серйозний рецидив в області правосуддя, реформі державного управління, основних прав і свободи слова”. Крім того, прогнозуються подальші рецидиви “в зростаючій кількості в інших сферах”.


Брюссель похвалив Туреччину тільки за “просунуту ринкову економіку”. Крім того, відзначається, що Туреччина зробила “видатні зусилля” для прийому понад чотирьох мільйонів біженців.


Нагадаємо, Туреччина отримала статус країни-кандидата на членство в ЄС у грудні 1999 року.


Президент Туреччини Раджеп Таїп Ердоган неодноразово заявляв, що членство в ЄС залишається стратегічною метою для Туреччини, й уряд має намір продовжити переговори про вступ.
Джерело статті: “https://informator.news/u-evrokomisiji-vyznaly-turechchynu-nehotovoyu-do-vstupu-v-es/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2018. ЗеЗе канал Луцк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top