Відпочивальників, що зникли біля Жукового острова у Києві, знайшли мертвими

Відпочивальників, що зникли біля Жукового острова у Києві, знайшли мертвими Об этом сообщает delogazeta.in.ua со ссылкой на СМИ.

13 квітня у Києві рятувальники зуміли дістати з води тіла двох чоловіків, човен яких перекинувся в районі Жукового острова в неділю, 8 квітня, пошуки третього ще тривають.

Про це повідомляє ТСН.

"Відпочивальників, які зникли на Дніпрі ще у неділю, 8 квітня, знайшли мертвими. З води дістали двох. Третього зниклого, 50-річного чоловіка, ще шукають", – мовиться у матеріалі.

Зазначається, що пошуки тривали так довго, оскільки водолазам перешкоджали сильне замулення та глибокі ями на дні.

Крім того підкреслюється, достеменно ніхто не знає, як сталася трагедія, але вже точно відомо, що всі перебували у стані алкогольного сп’яніння.

"У 90% випадків люди тонуть саме напідпитку, кажуть рятувальники. Тому закликають в жодному разі навіть не наближатись до водойм, якщо ви випили, і тим паче не робити цього у нічний час доби", – додають журналісти.

Нагадаємо, з 8 квітня у Києві тривають пошуки трьох відпочивальників, що зникли у районі Жукового острова у Києві. За інформацією ДСНС, компанія з п’яти людей хотіла на човні доплисти на острів: двоє з них берега дісталися, а решта – перекинулися.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Vidpochivalnikiv_shcho_znikli_bilya_ZHukovogo_ostrova_u_Kievi_znaishli_mertvimi_160391.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2018. ЗеЗе канал Луцк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top