Зірок Marvel в Голлівуді називають продажними, - Зої Салдана дала відверте інтерв’ю

Зірок Marvel в Голлівуді називають продажними, — Зої Салдана дала відверте інтерв’ю Об этом сообщает maudan3.com со ссылкой на СМИ.

Американська актриса, зірка "Вартових галактики" та "Месники" Зої Салдана стала головною героїнею свіжого номера британського онлайн-глянцю Net-A-Porter.

У відвертому інтерв’ю 39-річна зірка розповіла про "елітизм" в Голлівуді. Зої часто знімається в супергеройських блокбастерах і це, за її словами, позбавляє акторів поваги серед колег.

Відповідаючи на питання, чому їй так і не вдалося зайняти свою нішу у фільмах Голлівуду, Салдана повідомила, що зірок Marvel в Голлівуді називають "продажними акторами". І саме це позбавило її світового визнання.

Я часто спілкуюся з колегами, які, безумовно, є справжніми професіоналами своєї справи, однак вони настільки елітарні, що не можуть приховати свого ставлення до таких акторів, як я, які знімаються у блокбастерах Marvel. Вони вважають, що ми продаємося, – каже Зої.

 Зої Салдана Net-A-Porter

Зої Салдана для Net-A-Porter

"Кожен раз, коли я зустрічаюся з цими людьми, я відчуваю глибоке розчарування. Я часто бачу у ЗМІ фотографії цих людей, які жертвують чималі кошти нужденним дітям. Але чи знають вони, що саме супергерої надихають цих дітей? Я б порекомендувала цим елітарістім стати більш обізнаними щодо того, чим насправді цікавляться діти", – заявила Салдана.

Попри негативне ставлення колег, зірка пишається своєю участю в цих проектах і вважає, що її ролі надихають.

"Я пишаюся тим, що граю зелених і синіх інопланетних істот. Я знаю, що моя робота надихає, перш за все, молоде покоління", – наголосила вона.

Зої Салдана у ролі Ґамори у фільми "Вартові галактики"

Дивіться трейлер фільму "Месники" за участі Зої СалданиДжерело статті: “http://ukropnews.com/news/Zirok_Marvel_v_Gollivudi_nazivayut_prodazhnimi_Zoi_Saldana_dala_vidverte_intervyu_158045.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2018. ЗеЗе канал Луцк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top