Обсяги споживання газу на Київщині скоротилися на 15% - Шандра


Упродовж півтора року об'єми споживання блакитного палива у столичному регіоні були скорочені на 15%. За цей час на альтернативні види палива було переведено близько 200 котелень, які обслуговують головним чином навчальні заклади, лікарні та підприємства теплокомуненерго. Про це під час засідання колегії Київської облдержадміністрації зазначив її керівник Володимир Шандра.

"Через відсутність політики енергоефективності при попередній обласній владі майже 85% регіональних котелень працювали на газі. Нам за півтора роки вдалося перевести на альтернативні види палива близько 200 котелень і скоротити споживання дорогого російського газу на 15%. До того ж ми удвічі зменшили заборгованість підприємств теплокомуненерго за спожити газ", - розповів Володимир Шандра.

За його словами, за час роботи нової команди близько на 90% було скорочено заборгованість по виплаті зарплатні працівникам підприємствіз 148 млн. грн до 11,5 млн. грн. Також всього за півтора роки на 44% покращено дохідну частину обласного бюджету.

"Одна з найбільш результативних реформ сьогодніце бюджетна децентралізація. Київщина за вісім місяців цього року заробила додаткових 821 млн. грн. і виконала свій бюджетний план на 133%. Важливо, що левова частка цих додаткових надходжень після завершення процесу об'єднання громад буде залишатися на місцях і сформовані громади вже самостійно, без вказівок та рішень "згори", розпоряджатимуться цим фінансовим ресурсом", - зазначив голова Київської ОДА.

Володимир Шандра підкреслив, що на сьогодні основним бюджетоутворюючим податком залишається ПДФО, який складає 55,7% від загальної кількості надходжень. За вісім місяців 2015-го, у порівнянні з аналогічним минулорічним періодом, він зріс на 332,4 млн.грн. Також на 125% виконаний план по надходженням земельного податку та орендної плати за землю. Загальна сума цих надходжень склала майже 426 млн.грн.http://gazeta.ua/articles/kiev-life/_obsyagi-spozhivannya-gazu-na-kiyivschini-skorotilisya-na-15-sandra/649012
Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2021. ЗеЗе канал Луцк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top