П'яний киянин на Geely 40 метрів летів по рейках швидкісного трамвая

Минулої ночі у Києві п'яний водій зніс15 метрів огорожі швидкісного трамвая іпроїхався по рейках.

Якповідомляє dtp.kiev.ua, подія сталася близько 1-ї години ночі на вул. Борщагівській.

"Дуже п'яний чоловік, місцевий житель, опинився за кермом свого автомобіля Geely разом із дружиною. Жінка вимагала зупинити авто, навіть встигла подзвонити в поліцію і повідомити про п'яного водія. Щойнопо району передали орієнтування, як сріблястий автомобіль, рухаючись від Гарматної до Індустріального, на великій швидкості вилітає з дороги, збиває близько 15 метрів огорожі швидкісного трамвая і, втрачаючи запчастини, летить по рейках близько 40 метрів", - йдеться у повідомленні.

В аваріїсерйозно постраждав п'яний водій Geely - у чоловіка відкрита черепно-мозкова травма. Перший час він був у свідомості, але не розумів, що відбувається навколо. Дружина водія також отримала множинні травми і була госпіталізована.

"Перед від'їздом до швидкої жінка дала патрульним ключі від квартири і попросила доглянути за дітьми, 6 і 8 років, які залишилися вдома", - повідомляє видання.http://gazeta.ua/articles/np/_pyanij-kiyanin-na-geely-40-metriv-letiv-po-rejkah-shvidkisnogo-tramvaya/649000
Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. ЗеЗе канал Луцк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top