Як на Волині живуть і працюють переселенці зі Сходу

Жителька з Луганська в пошуках мирного життя переїхала в Горохів.
Приїхавши в Горохів, луганчанка Ірина Северіна майже одразу знайшла роботу, але через кризу її скоротили.

Про це йдеться на сторінці Горохівського районного центру зайнятості у facebook.

1 вересня в День знань директор Горохівського районного центру зайнятості Ірина Рабінська разом із фахівцем з питань зайнятості Тетяною Янюк та спеціалістом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Русланою Луцюк відвідали сім’ю Северіної Ірини Євгенівни, яку доля закинула в наш район із міста Лутугино Луганської області через бойові дії.

Професійна швачка, яка багато років пропрацювала в рідному місті за фахом, змушена була покинути разом із 12-річною донькою Веронікою житло і роботу і шукати мирного життя в західному регіоні.

В Горохові майже одразу знайшла роботу на підприємстві «Вікторія голд», але через кризу підприємство скоротило кількість працюючих і Ірина в пошуках роботи звернулася до служби зайнятості.

Ознайомившись із переліком послуг, які запропонував фахівець із працевлаштування, обдумує питання щодо перекваліфікації.

Цікавою була розмова із семикласницею Веронікою, в якої в ході надання профорієнтаційних послуг виявився неабиякий хист до творчості, особливо до малювання. А в майбутньому дівчинка мріє стати перукарем.

http://www.volynpost.com/news/56735-yak-na-volyni-zhyvut-i-pracyuyut-pereselenci-zi-shodu

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2021. ЗеЗе канал Луцк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top