Київська молодь заробляє на продажі квасу, стрижці газонів і чистці басейнів


Молодь у столиці не опускає можливості заробити на сезонних роботах. Студенти цього літа влаштовувалися торгувати морозивом та квасом, стригли газони, чистили басейни, роздавали рекламні листівки на пляжах, торгували овочами і фруктами.

"Стипендію на картки кинуть тільки 14 вересня, - каже Ольга Герасименко, студентка із Києва. - 600 гривень заплатила коменданту, щоб на літо не виселила з гуртожитку. Влаштувалася на роботу продавцем квасу і морозива в Гідропарку. За два місяці заробила майже 6 тисяч гривень. 25 серпня планую на тиждень поїхати в Залізний порт на Херсонщині".

Киянка Інна Соломіна торгує квасом і пивом на Гідропарку.

"Коли вийшла з декрету, ресторан, у якому працювала, закрився, - говорить Інна. - Стала на біржу у квітні, але пропозицій нема. Знайомий запросив торгувати квасом і пивом на Гідропарку. Маю 150 гривень в день. 20-30 гривень набігає чайовими. Восени плануємо ввести в меню каву, чай і глінтвейн. Може піду працювати у кав'ярню на колесах біля однієї з київський станцій метро".

Киянин Максим Ситник стриже газони. Працює на ландшафтну фірму четвертий місяць. Заробляє 4 тисячі гривень в місяць. Його товариш Володимир Тишко займається клінінгом басейнів у столиці і передмісті. Його послуги коштують від 250 до 1,5 тисяч гривень.

"Беруся за всі види басейнів від пластику до кахлю, мозаїки, мармуру і граніту, - розповідає Володимир. - Чищу вапняні відкладення і грязьовий наліт. Працюю вручну спеціальними швабрами з ворсом. Використовую рідину для видалення вапняного нальоту, яка не руйнує оздоблювальний матеріал чаші бассейну".

Також Володимир видаляє бруд над ватерлінією. Там осідає пил, залишки лосьйонів і кремів для засмаги.

"Чищу сходи від нальоту, щоб блищали, - говорить Тишко. - Можна замовити прибирання чаші басейну підводним пилососом, очистку фільтрів і насосів, знезараження та дезінфекцію води. Якщо виїжджаю за межі Києва, прошу замовників компенсувати бензин".http://gazeta.ua/articles/kiev-life/_kiyivska-molod-zaroblyaye-na-prodazhi-kvasu-strizhci-gazoniv-i-chistci-basejniv/643678
Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2021. ЗеЗе канал Луцк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top