«Нелюстровані»: Іваничі

Про рубрику “Нелюстровані”. Очевидно, що на Волині за голоси виборців на прийдешніх місцевих виборах боротимуться колишні члени Партії регіонів та їхні союзники. На жаль, таких людей сотні. Вони дискредитували себе в очах суспільства, але під закон про люстрацію не підпадають. Тому мають шанс різними способами займати владні крісла. Що й продемонстрували вибори народних депутатів.

На нашу думку, таким особам потрібно заборонити обіймати посади в органах державного та місцевого управління, балотуватися до рад всіх рівнів, якими б порядними громадянами вони не були. І перш за все така заборона має стати уроком для тих, хто збирається йти до влади. А наші статті – нагадування виборцям: за цих людей не можна голосувати.

Сьогодні йтиметься про іваничівських регіоналів.

************

«Нелюстрованих регіоналів» вистачає і на Іваничівщині. До районної ради шостого скликання прийшло 4 члени Партії регіонів. Один «мажоритарник» (вчитель сільської школи), а решта – за списком. Та за якийсь місяць-другий їхні ряди поповнилися. Відомий у районі і за його межами Анатолій Стаднік, щоб зайняти посаду голови районної ради, змінив «Народну партію» на Партію регіонів.

Наслідував його й «народник» Іван Громик, який згодом став першим заступником головного «регіонала» району, а тоді ще й голови РДА Лідії Томашевської (в облраді представляла Єдиний центр), наближеної до Бориса Клімчука.

Та не про них мова, бо саме вони тепер знаходяться в «творчому пошуку». Можливо, на місцевих виборах знову «воскреснуть». Натомість Анатолій Стаднік, схоже, вирішив покинути район та виїхати в Луцьк.

Очільник районної організації Партії регіонів Геннадій Чупахін зі зміною керівництва в районі (затвердження на посаді голови РДА Федора Войтюка) очолив районну раду ветеранів війни та праці, активно проявляє себе останнім часом на сесіях районної ради. Активізувався і колишній регіонал Петро Мудринець.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ НЕЛЮСТРОВАНИХ

Почуває себе комфортно в цій компанії також нинішній перший заступник голови РДА Теодор Гавінський – єдиний списочник від «Сильної України» в райраді. Саме він і став при Лідії Томашевській її заступником. Але не справився з обов’язками заступника і його «чемно» звільнили з посади. Проте політика взяв до себе нинішній голова РДА Федір Войтюк, і Гавінський – знову «на плаву».

Вся ця команда тепер, схоже, зібралася втілювати в життя проекти і побажання президента Петра Порошенка, тобто організовувати пропрезидентську політсилу у Іваничівському районі.

Почувають себе в безпеці й «дрібніші рибки». Зокрема, керівник апарату РДА Євгенія Єдинак, її заступниця Олена Шльома (вона ж донька Петра Мудринця). Ці діячі вміло керують не лише працівниками апарату РДА, а й структурними підрозділами, відділами та управліннями. Такі повноваження надав їм нинішній голова РДА Федір Войтюк.

Саме Єдинак і Шльома розглядають суми доплат, преміальних державним службовцям не тільки апарату РДА, а й усіх держслужбовців, не забукваючи і про себе.

Залишається на посаді директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Іваничівської РДА Оксана Приступа. Цікаво, що її призначення раніше збіглося із входженням до Партії регіонів.

Знаковою фігурою залишається ще один член Партії регіонів – Наталія Смолярчук. Вступивши до лав цієї політсили, вона отримала посаду начальника районного управління юстиції. Раніше на цій посаді працював свободівець, голова Іваничівської районної органцізації ВО «Свобода» Юрій Опекан. Проте коли йому поставили умову: або пишеш заяву на вступ у ПР, або ж на звільнення, – Опекан написав заяву на звільнення. Сталося це, коли Іваничівську РДА очолював ще один «регіонал», нині депутат Волинської обласної ради Юрій Лобач.

А цього року Наталія Смолярчук виграла у столиці конкурс серед 6 претендентів (обійшовши навіть екс-прокурора району Людмилу Герасимчук), щоб обійняти посаду директора новоствореної організації – Володимир-Волинського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Постає запитання: «То кого ж люструємо?» Й одразу ж напрошується відповідь: «На Іваничівщині люстрацію розуміють і втілюють, м’яко кажучи, доволі специфічно…»

Текст: Богдан АРКАНЧУК

http://ar.volyn.ua/20150819-nelyustrovani-ivanychi/

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. ЗеЗе канал Луцк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top