На Волині затримано майже двісті бурштиношукачів.

Під час проведення спецоперації щодо припинення незаконного видобутку бурштину на території Волинської області затримано майже двісті чоловік. Про це під час прес-конференції повідомив начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига, - інформують в СЗГ УМВС України у Волинській області.

У лісі, мiж селами Лiсове – Вовчецьк Маневицького району, близько двох тисяч осіб всупереч закону, за допомогою лопат та інших підручних засобів, здійснювали незаконний видобуток бурштину.

   Виходячи з оперативної обстановки, правоохоронці розрахували сили і засоби, створили резерв та організували діяльність блокпостів. Основним завданням яких було виявлення транспортних засобів та громадян, які мають намір вчинити протиправні дії.

На допомогу прибули придані сили із 5-ти областей. Під час проведення операції затримали 193 чоловіки, з якими в подальшому проводили слідчі дії у рамках кримінального провадження. Переважна більшість затриманих – жителі Рівненської області. Також на місці затримали три автомобілі. Вилучили наркотичні засоби, 5 тисяч гривень, близько 4 кг бурштину та засоби для його видобутку: лопати, бури, сокири тощо.

   Оскільки бурштинокопачі під час проведення заходів поводили себе агресивно та чинили опір працівникам міліції, тому правоохоронцям довелося використовувати вогнепальну зброю. Здійснювались попереджувальні пострілів у повітря.

– Зараз ситуація стабілізована, територію охороняють працівники спецпідрозділів міліції. Виставлено три блокпости з подвійною лінією охорони. Також надають допомогу працівники Національної гвардії, МНС, СБУ, лісової охорони, та представники громадських організацій. Незаконний видобуток бурштину не проводиться. Нами спільно із працівниками СБУ проводяться заходи, направлені на встановлення осіб, причетних до організації незаконного видобутку бурштину. – повідомив начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига.

http://www.prokovel.com/kovel_2015-1632.html

Поделитесь, и будет Вам счастье!

Copyright © 2008-2020. ЗеЗе канал Луцк - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top